Coraz większa grupa osób dba o swoje ciało nie tylko na salach treningowych, ale również w gabinetach medycyny estetycznej. Nowoczesne, bezpieczne i łagodne dla organizmu zabiegi mogą skutecznie ułatwić drogę do wymarzonego, idealnego ciała. Jedną z kuracji widniejących w ofertach wysokiej klasy gabinetów są zabiegi z wykorzystaniem sprzętu Contura. Czym jest popularne urządzenie do modelowania sylwetki? Sprawdź!

Innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki – kompleksowo dla ciała

Urządzenie do modelowania sylwetki z linii Contura to rewolucyjny sprzęt zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejszą technologię A.C.E., którą określić można jako  kontrolowane wykorzystanie energii do trwałego niszczenia tkanki tłuszczowej i poprawiania gęstości skóry. 

Podstawową funkcją sprzętu Contura jest niszczenie tkanki tłuszczowej. Jednak, dzięki wymiennym aplikatorom, znajduje znacznie szersze zastosowanie. Contura może być wykorzystywana do zabiegów frakcyjnych i mikroigłowych RF, redukcji cellulitu, a nawet ginekologii estetycznej.

Czy to bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy korzystanie z medycyny estetycznej jest bezpieczne dla zdrowia? Odpowiedź brzmi jednoznacznie: zabiegi modelujące wykonywane przez lekarza-specjalistę w profesjonalnym gabinecie są nie niosą ze sobą żadnego ryzyka. Warto mieć świadomość, że nowoczesna, prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna niewiele ma wspólnego z chirurgią plastyczną. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej odbywają się w gabinetach, nie na salach operacyjnych, i nie wymagają rekonwalescencji i hospitalizacji. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwym wywiadem, podczas którego lekarz wyklucza występowanie przeciwwskazań do przeprowadzenia danej kuracji.

Comments are closed.