Obozy narciarskie dla dzieci, jak również dla starszych dzieci, stanowią ciekawą propozycję spędzenia ferii zimowych. Wiele osób jednak uważa, że takie wyjazdy są drogie. Czy to prawda? Warto sprawdzić, co tak naprawdę zawiera się w cenie danego obozu, aby zdać sobie sprawę z tego, dlaczego te obozy kosztują tyle a nie inaczej.

Program wyjazdowy

Róża Wiatrów to doświadczony organizator takich wyjazdów. W ich ofercie znaleźć można różne zimowiska dla młodzieży, które pozwolą na podszkolenie swoich umiejętności w jeździe na nartach lub też na desce snowboardowej. Co dokładnie zawiera się w tej cenie? M.in. bogaty program wyjazdowy, który pozwoli na zdobycie odpowiednich umiejętności na stoku. Indywidualne lekcje na stoku są drogie. Gdyby ktoś zdecydowałby się wykupić taki kurs samodzielnie na pewno zapłaciłby więcej, niż za taki obóz. Obóz narciarski w tym wypadku nie jest taki drogi. Tym bardziej, że młodzi uczestnicy mają możliwość zdobycia odpowiednich umiejętności pod okiem doświadczoenj kadry. Zajęcia na stoku odbywają się każdego dnia, po kilka godzin.

Noclegi w komfortowych warunkach

Zimowiska narciarskie skupiają się na zdobyciu odpowiednich umiejętności. No tak, ale dzieci muszą mieć rownież zapewnione noclegi w komfortowych pokojach, gdzie będą mogli powrócić każdego dnia ze stoku. Tym bardziej, że obozy odbywają się poza miejscem rodzinnym zamieszkania. Rodzice nie muszą martwić się tym, że ich dzieci będą marznąć, ponieważ zawsze będą mieli zapewnione noclegi w komfortowych warunkach, gdzie do dyspozycji są nie tylko wygodne łóżka, łazienki, ale także wiele innych dodatków. 

Dobre jedzenie każdego dnia

Ważny jest nocleg, szkolenie, ale także jedzenie, jakie uczestnicy będą otrzymywali każdego dnia. Śniadania obecnie podawane są na ogół w formie szwedzkiego bufetu. Aczkolwiek, dużo tu zależy od organizatora. Obóz narciarski to na ogół trzy posiłki każdego dnia, dzięki czemu rodzice nie muszą obawiać się tego, że dzieci będą chodzić głodne. Do tego, uczestnicy będą mieli dostęp do ciepłych napojów, jakie są bardzo ważne, jeżeli chodzi o zimno. Po długim pobycie na stoku, dzieci z wielką przyjemnością wypiją ciepłą herbatę, która rozgrzeje ich od środka. 

Warto upewnić się, czy w cenie wyjazdu zapewniony jest dojazd, czy nie trzeba będzie za to zapłacić dodatkowej kwoty pieniędzy. Niekiedy organizator zapewnia dojazd, ale trzeba jednak za niego dopłacić odpowiednią sumę pieniędzy. 

Comments are closed.